Boonuse läbimängimise nõue

Kodu » Boonuse läbimängimise nõue

Ei leitud

Siin ei ole midagi, liigu tagasi avalehele

Iga online kasiino pakub mitmeid boonuseid ja pakkumisi, milleks on erinevad tasuta keerutused või boonusraha. Boonus on kingitus mängijale, aga selleks, et seda kasutada, tuleb täita reegleid ja tingimusi. Üheks selliseks oluliseks tingimuseks on läbimängimise nõue.

Mis on läbimängimise nõue?

Läbimängimise nõue on tingimus, mida mängijad peavad täitma, et saada oma võitu välja võtta ning kehtib erinevatele boonustele, mida kasiinod pakuvad. Näiteks peab mängija tegema slotikates kindel arvu keerutusi või oma boonusraha lõpuni mängima. Läbimängimise nõue erineb kasiinoti ja sõltub boonuse suurusest. Selleks, et saada oma võidud välja võtta, on vaja mängu läbimängida  20-25x, aga ka kuni 60x!

Madala läbimängimise nõudega boonus

Madala läbimängimise nõudega boonus on madalam (kuni 25x), mis teeb mängijatele tingimuste täitmise ja võitude väljavõtmise lihtsamaks.

Sellist tüüpi boonused on tavaliselt väiksemas summas ja esinevad harvemini, kuid pakuvad mängijatele paremat võidu võimalust. Lisaks, boonus annab head võimalust mängida erinevaid mänge riskivabalt.

Eesti kasiinodes pakuvad madala läbimängimise nõudega boonuseid: Unibet, Betsafe ja Ninja Casino.

Läbimängimise nõudeta boonus

Läbimängimise nõudeta boonus on veelgi soodsam mängijatele, kuna see tühistab läbimängimise nõuet täielikult, võimaldades mängijatel võite välja võtta ilma, et nad peaksid täitma täiendavaid tingimusi. See boonus on eriti soosiv nendele mängijatele, kellele ei meeldi võtta riske.

Kahjuks seda boonust ei pakuta just eriti palju ning kingitud boonusraha või keerutuste arv on väike.

Eesti kasiinodest pakub läbimängimise nõudeta boonust Chanz ja Paf

Miks läbimängimise nõue on kasiinole oluline?

  • Saada uusi mängijaid
  • Teha olemasolevatest mängijatest lojaalsed kliendid
  • Kasiino ei taha, et sa lahkuksid nende poolt antud boonusrahaga

Loe alati hoolikalt läbi boonuse tingimusi, sest tingimused võivad kehtida nii boonusrahale aga ka sissemaksele.

Korduma kippuvad küsimused

Kas kõik kasiinoboonused nõuavad läbimängimise nõuet?

Enamik kasiinoboonuseid nõuab läbimängimise nõuet, kuid mõned kasiinod võivad pakkuda boonuseid ilma läbimängimise nõudeta.

Kuidas boonuse läbimängimise nõue mõjutab minu kasiinokogemust?

Boonuse läbimängimise nõue võib mõjutada mängija kasiinokogemust, kuna see võib nõuda rohkem panustamist ja mänguaja pikendamist, enne kui saab boonuse ja sellega seotud võidud välja võtta.

Kas on võimalik boonuse läbimängimise nõudest loobuda?

Mõned kasiinod võivad lubada mängijal loobuda boonuse läbimängimise nõudest, kuid see võib tähendada, et mängija peab loobuma boonusest ja sellega seotud võitudest.

Kuidas saan aru, millal olen täitnud boonuse läbimängimise nõuet?

Mängija saab aru, millal ta on täitnud boonuse läbimängimise tingimust, kui ta on panustanud nõutud summa. Kasiino võib kuvada ka boonuse läbimängimise progressi, et mängijad saaksid jälgida, kui palju neil on veel panustada.