Swedbank

Kodu » Swedbank
Tervituspakett kokku 1,600€ boonuste ja 300 tasuta keerutust!
300€ Tervitusboonus
Paf

Uuele kliendile 100% boonust, kuni 100 € + 100 tasuta keerutust

100 € + 100 tasuta keerutust ja spordisõpradele 100 € + 20 € SafeBet.

200 tasuta keerutust!

200% kuni €100 tervituspakkumine +25 tasuta spinni

200% kuni €1000 tervituspakkumine +tervituspakkumine

200% kuni €1000 tervituspakkumine +10% cashback’i igal nädala päeval

200% kuni €1000 tervituspakkumine +10% cashback’i igal nädala päeval

100% boonust kuni 500 €'ni + 10 € Live Kasiino boonust

Swedbank on üks suurimaid panku Baltikumis, mis pakub klientidele erinevaid pangateenuseid, sealhulgas maksevõimalusi.

Swedbanki maksevõimalus võimaldab klientidel teha kiireid ja turvalisi makseid nii Eestis kui ka rahvusvaheliselt.

Swedbanki maksevõimaluste hulka kuuluvad pangalingi kaudu tehtavad maksetehingud, ülekanded pangaülekandega ja Swedbanki kaartidega tehtavad maksetehingud. Pangalingi kaudu tehtavad maksetehingud on populaarsed ja mugavad makseviisid, mis võimaldavad klientidel teha otseühenduse Swedbanki pangakontoga ja teha turvalisi makseid kaupmeeste või teenusepakkujate juures, kes aktsepteerivad Swedbanki pangalingiga makseid.

Lisaks pangalingi maksetele võimaldab Swedbank klientidel teha pangaülekandeid nii Eestis kui ka rahvusvaheliselt. Pangaülekanded on aeglasemad kui pangalingi kaudu tehtavad tehingud, kuid neid saab teha igal ajal ja igast Swedbanki pangakontost. Pangaülekanded võivad võtta aega kuni 2 tööpäeva.

Swedbanki kaartidega tehtavad maksetehingud on ka populaarne makseviis. Swedbanki kaardid hõlmavad endas deebetkaarte, krediitkaarte, ettemaksukaarte ja laenukaarte, mis kõik võimaldavad klientidel teha turvalisi ja kiireid makseid nii Eestis kui ka rahvusvaheliselt. Kliendid saavad kasutada Swedbanki kaarte ka internetis maksmiseks, ostude tegemiseks kauplustes või teenuste eest maksmiseks.

Kokkuvõtvalt võimaldab Swedbanki maksevõimalus klientidel teha turvalisi ja kiireid makseid erinevate kanalite kaudu. Pangalingi kaudu tehtavad maksetehingud on kiiremad ja turvalisemad kui pangaülekanded, kuid mõlemad võimalused võimaldavad klientidel teha makseid nii Eestis kui ka rahvusvaheliselt. Swedbanki kaardid on samuti populaarne makseviis, mis võimaldavad klientidel teha oste kauplustes ja teenuste eest maksmist.