Tingimused

Kodu » Tingimused

Meie, Nordicleads OÜ, opereerime saidil parimonlinekasiino.ee, mis tegeleb erinevate online kasiinode võrdlemisega. Järgides Euroopa Liidu privaatsuseeskirju, nagu General Data Protection Regulation (GDPR), pakume teile järgmist tingimustega kasutamise kogemust.

Sisu ja õiguslikud nõuded Kõik meie saidil olev sisu, sealhulgas tekst, pildid, graafika ja muu meedia, on kaitstud autoriõiguse ja teiste intellektuaalomandi õiguste poolt. Te ei tohi meie sisu kopeerida, jagada või muidu kasutada ilma meie eelneva kirjaliku nõusolekuta.

Vastutus Me ei vastuta teile või kolmandatele osapooltele tekitatud kahju eest, mis tulenevad meie saidil esitatud teabe või selle kasutamise eest. Me ei garanteeri meie saidil esitatud teabe täpsust, ajakohastust ega täielikkust.

Muudatused Me võime igal ajal muuta meie kasutustingimusi ilma eelneva teatamiseta. Seetõttu palume teil regulaarselt meie tingimusi uuendada.

Lisateave Kui teil on küsimusi meie kasutustingimuste kohta, palun võtke meiega ühendust meie kontaktandmetel, mis on toodud meie veebilehel.