SEB

Kodu » SEB
Tervituspakett kokku 1,600€ boonuste ja 300 tasuta keerutust!
300€ Tervitusboonus
Paf

Uuele kliendile 100% boonust, kuni 100 € + 100 tasuta keerutust

100 € + 100 tasuta keerutust ja spordisõpradele 100 € + 20 € SafeBet.

200 tasuta keerutust!

200% kuni €100 tervituspakkumine +25 tasuta spinni

200% kuni €1000 tervituspakkumine +tervituspakkumine

200% kuni €1000 tervituspakkumine +10% cashback’i igal nädala päeval

200% kuni €1000 tervituspakkumine +10% cashback’i igal nädala päeval

100% boonust kuni 500 €'ni + 10 € Live Kasiino boonust

SEB on Rootsi ettevõtte SEB AB tütarettevõte, mis pakub finantsteenuseid Eestis, Lätis, Leedus, Rootsis, Saksamaal ja Singapuris.

SEB Eesti pakub laia valikut pangateenuseid, sealhulgas erinevaid maksevõimalusi, mis sobivad nii era- kui ka äriklientidele.

SEB pakub klientidele erinevaid maksevõimalusi, sealhulgas internetipanka, pangalingeid, mobiilimakseid, maksekaarte ja ülekandeid. Kliendid saavad valida sobiva maksevõimaluse vastavalt oma vajadustele ja eelistustele.

Internetipank

SEB internetipank on mugav viis pangaasjade ajamiseks, kuna kliendid saavad teha pangatehinguid oma koduarvutis või nutiseadmes. Internetipangas on võimalik vaadata oma kontoseisu, teha ülekandeid, maksta arveid, tellida pangakaarte ja muud.

Pangalingid

Pangalingid on SEB pakutav makseviis, mis võimaldab klientidel maksta ostusid erinevates veebipoodides, kasutades oma SEB pangakontot. Selleks peab klient valima makseviisiks “pangalingid” ja seejärel valima SEB panga. Seejärel suunatakse klient SEB internetipanka, kus tuleb sisestada oma pangakonto andmed ja kinnitada makse.

Mobiilimaksed

SEB mobiilimaksed on mugav viis maksete tegemiseks nutitelefoni abil. Selleks tuleb alla laadida SEB mobiilirakendus ja seadistada maksevõimalused. Mobiilimaksetega saavad kliendid maksta nii era- kui ka äriklientidele.

Maksekaardid

SEB pakub klientidele erinevaid maksekaarte, sealhulgas deebetkaarte, krediitkaarte ja ettemakstud kaarte. Deebetkaardid on seotud klientide pangakontoga ja võimaldavad teha oste ja sularaha väljavõtteid automaatidest. Krediitkaardid annavad klientidele võimaluse maksta ostud hiljem ning teenida ka erinevaid boonuspunkte. Ettemakstud kaardid on mugav viis reisimiseks või e-ostude tegemiseks, kuna klient saab kaardi peale laadida kindla summa ning kaardi andmed ei ole seotud tema pangakontoga.

Ülekanded

SEB pakub klientidele erinevaid ülekandeteenuseid, sealhulgas siseriiklikke ülekandeid, välisriikidesse tehtavaid ülekandeid ja kiirülekandeid. Kliendid saavad teha ülekandeid SEB internetipanga või pangalingi kaudu, samuti on võimalik ülekandeid teha pangakontorites.