Visa

Kodu » Visa
Tervituspakett kokku 1,600€ boonuste ja 300 tasuta keerutust!
200% kuni 1000€ tervitusboonus
200% kuni 1000€ tervitusboonus
200% kuni 1000€ tervitusboonus
200% kuni 1000€ tervitusboonus
Paf

Uuele kliendile 100% boonust, kuni 100 € + 100 tasuta keerutust

200 tasuta keerutust!

200% kuni €100 tervituspakkumine +25 tasuta spinni

200% kuni €1000 tervituspakkumine +tervituspakkumine

200% kuni €1000 tervituspakkumine +10% cashback’i igal nädala päeval

Visa on üks maailma populaarsemaid ja levinumaid maksekaarte, mis võimaldab inimestel teha turvalisi ja kiireid makseid kogu maailmas.

Visa kaardid on väljastatud enam kui 200 riigis ja nende kasutusala ulatub igapäevastest ostudest online-poodidesse, reisimisse, hotellibroneeringutesse ning isegi arvete tasumisse.

Visa kaartide populaarsus tuleneb nende mugavusest, kiirusest, turvalisusest ja laialdase vastuvõtjate võrgustikust. Visa maksekaardi omanikud saavad teha makseid igasuguste kaupade ja teenuste eest ning see on mugav viis maksta, eriti kui kaupmehed või teenuseosutajad nõuavad krediitkaardimakseid.

Visa kaartide turvalisus on tagatud tänu mitmetele turvameetmetele. Enamik kaarte on varustatud kiibiga, mis võimaldab turvaliselt autentida igat makset. Lisaks on Visa võltsimisvastased meetmed ühed kõige arenenumad ja tõhusamad turul. Visa on ka üks esimesi maksekaarte, mis kasutas kahetegurilist autentimist, mis tähendab, et lisaks kaardile on vaja ka PIN-koodi või autentimisrakendust.

Visa kaarte saab kasutada ka online-ostude tegemiseks. Veebipoodides saab Visa kaartidega turvaliselt ja lihtsalt maksta, ilma et peaksite andma oma pangakonto andmeid või muud isiklikku teavet. Visa võimaldab ka turvalisi mobiilimakseid, milleks on vaja ainult nutitelefoni ja turvalist autentimisrakendust.

Visa kaardi kasutamine on üsna lihtne ja paindlik. Kliendid saavad valida erinevate kaarditüüpide ja limiitide vahel vastavalt oma vajadustele ja eelistustele. Kõikide Visa kaartide kasutajad saavad vaadata oma kontot internetipangas, kus on võimalik vaadata oma tehingute ajalugu, maksta arveid ning hallata oma kontot.

Kokkuvõttes võib öelda, et Visa on üks populaarsemaid ja turvalisemaid maksevõimalusi, mida kasutatakse laialdaselt üle maailma. Visa võrgustik on lai ja ulatub kõikjale, mis muudab selle ideaalseks valikuks igapäevasteks ostudeks, reisimiseks, online-ostude tegemiseks ning muuks.