LHV

Kodu » LHV
Tervituspakett kokku 1,600€ boonuste ja 300 tasuta keerutust!
300€ Tervitusboonus
Paf

Uuele kliendile 100% boonust, kuni 100 € + 100 tasuta keerutust

100 € + 100 tasuta keerutust ja spordisõpradele 100 € + 20 € SafeBet.

200 tasuta keerutust!

200% kuni €100 tervituspakkumine +25 tasuta spinni

200% kuni €1000 tervituspakkumine +tervituspakkumine

200% kuni €1000 tervituspakkumine +10% cashback’i igal nädala päeval

200% kuni €1000 tervituspakkumine +10% cashback’i igal nädala päeval

100% boonust kuni 500 €'ni + 10 € Live Kasiino boonust

LHV pank on Eesti finantsturgudel juba pikemat aega tegutsenud ning pakub mitmeid erinevaid finantsteenuseid. Üks nendest teenustest on LHV maksevõimalus, mis võimaldab kliendil mugavalt makseid teha.

Maksete tegemine LHV pangakontolt toimub internetipangas või mobiilirakenduse kaudu ning võimaldab kiiret ja turvalist maksetegevust.

LHV maksevõimaluse eelised:

Kiirus: LHV maksevõimalus võimaldab kiiret rahaülekannet, nii siseriiklikke kui ka välisriikidesse. Eesti-sisesed ülekanded jõuavad reeglina saajani koheselt, samal päeval või järgmisel pangapäeval. Rahvusvaheliste maksete korral sõltub makse saaja pangast ning sellest, millise riigi pangakontole ülekanne toimub.

Turvalisus: LHV pangakonto on kaitstud kaasaegsete turvalisusmeetmetega, nagu näiteks Smart-ID ja ID-kaart. Need meetmed tagavad kliendi isiku- ning rahatransaktsioonide turvalisuse.

Maksevõimaluste valik: LHV pangakontoga on võimalik teha kõiki vajalikke makseid. Nende hulgas on siseriiklikud ülekanded, välismaksed, arvete tasumine, kaardimaksete tegemine jne. Samuti on võimalik LHV pangakontoga teha ka välisvaluutaga makseid, kusjuures pangakonto võimaldab kasutada mitmeid erinevaid valuutasid.

Madalad teenustasud: LHV pangakonto on üks soodsamaid pangakontosid Eestis ning teenustasud on väga madalad. Eestis-siseste maksete tegemine on tasuta, rahvusvahelistele ülekannetele kehtivad samuti madalad tasud.

Kuidas kasutada LHV maksevõimalust:

Avage LHV pangakonto internetipangas või mobiilirakenduse kaudu.

Valige sobiv makseviis (siseriiklik ülekanne, välismakse jne).

Sisestage makse saaja andmed (nimi, konto number, IBAN jne).

Sisestage summa, mida soovite üle kanda.

Kinnitage makse Smart-ID või ID-kaardi kaudu.

Makse teostatakse koheselt või järgmisel pangapäeval.

Kokkuvõtteks võib öelda, et LHV pangakonto on hea valik neile, kes soovivad kiiret, turvalist ja madala teenustasuga maksevõimalust.