Blackjack

Kodu » Blackjack

Ei leitud

Siin ei ole midagi, liigu tagasi avalehele

Blackjack

Mis on Blackjack?

Mäng blackjack on kaardimäng, mida mängitakse kahe või enamaga kaardipakiga. Blackjacki eesmärk on saavutada käsi, mille väärtus on võimalikult lähedal 21-le, kuid mitte ületada seda summat.

Kuidas mängida Blackjacki?

Mängu eesmärk on koguda käsi, mille väärtus on suurem kui diileril, kuid ei ületa 21. Mängijad saavad kaarte ükshaaval ja saavad pärast igat kaarti otsustada, kas võtta veel kaarte või jääda oma käega. Kaardid numbriga 2 kuni 10 vastavad nende nimiväärtusele, pildikaardid (poiss, emand, kuningas) on väärt 10 punkti ning äss on kas 1 või 11 punkti väärt, sõltuvalt sellest, milline variant on mängija jaoks kasulikum.

Siin on  juhend, kuidas Blackjack’i mängida:

  1. Kaartide jagamine: Diiler jagab  igale mängijale 2 kaarti ning endale 2 kaarti, millest üks on peidetud.
  2. Mängija otsustab: Pärast kaartide jagamist võivad mängijad otsustada, kas nad soovivad lisakaarti (hit), jääda samade kaartide juurde (stand), oma kaarte jagada (split) või loobuda (surrender).
  3. Käe väärtuse arvutamine: Kui kõik mängijad on oma kaardid lisanud, avab diiler oma peidetud kaardi. Diiler peab võtma lisakaarti, kui tema kaardid on 16 punkti või vähem. Kui diileri käsi kogub 17 punkti või rohkem, ei tohi ta enam kaarte juurde võtta.
  4. Võit või kaotus: Käsi, mis sisaldab ässa ja kaartide kogusumma on 21 või lähedal sellele, nimetatakse blackjackiks.

Loodan, et see õpetus on abiks, kui soovid Blackjack’i mängida. Mängimine on lihtne ja lõbus ning see annab sulle suurepärase võimaluse testida oma riskivõtmise  ja strateegilisi oskusi.

Parimad kasiinod blackjack'i mängimiseks

Tervitusboonus 350 tasuta spinni

4.5

Tervitusboonus 100% kuni 250€ slotimängudes + 50 tasuta keerutust

4.3

Tervitusboonus 350 tasuta keerutust!

4.8

Tervitusboonus 300 tasuta spinni

4.5

Iga päev tasuta spinnid

4.8

200% + 50 winspinni

4.8

Tervitusboonus 500€

4.5

Korduma kippuvad küsimused

Mis on Blackjacki eesmärk?

Blackjacki eesmärk on saada käsi, mille väärtus on võimalikult lähedal 21-le, kuid mitte rohkem kui 21.

Kuidas arvutatakse Blackjackis käe väärtust?

Blackjackis arvutatakse käe väärtust kaartide nimiväärtuste põhjal. Kõik numbrikardid (2 kuni 10) omavad oma nimiväärtust. Pildikaardid (kuningas, kuninganna, poiss) on väärt 10 ja ässad võivad olla väärt 1 või 11, olenevalt sellest, mis on mängijale kasulikum. Blackjacki käe väärtus on nende kaartide summa.

Kas Blackjackis on võimalik rakendada strateegiat?

Jah, blackjackis on võimalik mängida strateegiliselt, kasutades erinevaid mängimisviise, mis aitavad parandada võiduvõimalusi. Üks kõige tuntumaid strateegiaid on põhistrateegia, mis annab soovitatavate käikude juhiseid iga võimaliku kaardikombinatsiooni jaoks. Põhistrateegia abil saab mängija maksimeerida oma võiduvõimalusi ja vähendada kaotuste riski. Siiski on oluline märkida, et strateegiad ei garanteeri alati võitu ja mängija peab alati meeles pidama, et blackjack on õnnemäng, mille tulemus sõltub ka õnnest ja kaardijagaja käigust.