Skrill

Kodu » Skrill
200% kuni 1000€ tervitusboonus
200% kuni 1000€ tervitusboonus
200% kuni 1000€ tervitusboonus
200% kuni 1000€ tervitusboonus
Paf

Uuele kliendile 100% boonust, kuni 100 € + 100 tasuta keerutust

200% kuni €1000 tervituspakkumine +tervituspakkumine

200% kuni €1000 tervituspakkumine +10% cashback’i igal nädala päeval

200% kuni €1000 tervituspakkumine +10% cashback’i igal nädala päeval

100% boonust kuni 500 €'ni + 10 € Live Kasiino boonust

Kuni 100€ boonust ja 300 tasuta spinni!

Skrill on üks populaarsemaid elektroonilisi maksevõimalusi, mis pakub oma klientidele kiiret ja turvalist rahaülekannet erinevateks eesmärkideks.

Algselt tuntud kui Moneybookers, asutasid selle ettevõtte kahe Inglise ettevõtja Saul Klein ja Benjamin Kullmann 2001. aastal, et pakkuda alternatiivset viisi raha saatmiseks ja vastuvõtmiseks, mis oleks kiirem ja odavam kui traditsioonilised pangateenused.

Tänapäeval on Skrill laialdaselt kasutusel nii üksikisikute kui ka ettevõtete poolt ning see võimaldab klientidel teha rahaülekandeid peaaegu igal pool maailmas. Skrilliga on võimalik teha makseid interneti kaudu, sh osta kaupu ja teenuseid online-kauplustest, maksta arveid, üle kanda raha oma sõpradele ja pereliikmetele, kasiinomängud ja spordiennustused, samuti paljud teised tegevused.

Skrill on kasutajasõbralik ja turvaline makseviis, mis võimaldab klientidel teha kiireid ja turvalisi makseid. Skrilli konto avamine on lihtne ja kiire protsess, mis võtab vaid mõne minuti ning sisaldab mitmeid maksevõimalusi, sealhulgas krediitkaartide ja pangaülekannete kasutamist. Lisaks saavad kasutajad oma Skrilli kontol hoida erinevaid valuutasid, mis teeb rahaülekannete tegemise rahvusvahelistes tehingutes lihtsamaks.

Skrill pakub ka mitmeid turvafunktsioone, et tagada, et kasutajate raha ja isikuandmed oleksid kaitstud. Nende hulka kuuluvad kaheastmeline autentimine, mis nõuab kasutajalt parooli ja turvakoodi sisestamist, ning viirusetõrje, mis kaitseb arvutit võimalike rünnakute eest. Lisaks kasutab Skrill ka täiustatud krüpteerimistehnoloogiat, et tagada andmete turvalisus.

Skrilli makseviisid ja teenused on saadaval enam kui 200 riigis üle maailma, sealhulgas Euroopas, Põhja-Ameerikas ja Aasias. Maksete töötlemise kiirus sõltub valitud maksemeetodist ja asukohast, kuid enamasti toimub rahaülekanne vaid mõne minuti jooksul. Skrill pakub ka kasutajatele 24/7 kliendituge, mis on saadaval mitmel erineval keelel, et aidata lahendada igasuguseid küsimusi või probleeme.