Paysera

Kodu » Paysera

Tervitusboonus 500€


Kuni 1000 tasuta spinni uutele mängijatele

4.0

Tervitusboonus 500€

4.5

Paysera on Leedu päritolu elektrooniliste maksete teenusepakkuja, mis võimaldab kiiret ja mugavat maksete tegemist internetis.

Teenus on suunatud nii eraisikutele kui ka ettevõtetele ning pakub laia valikut makselahendusi.

Paysera kasutamiseks tuleb luua Paysera konto, mille järel saab raha kanda oma kontole ning kasutada seda maksmiseks internetis. Paysera konto avamine on tasuta ning selleks tuleb sisestada oma isikuandmed ning kinnitada oma e-posti aadress. Pärast konto loomist saab kasutaja valida erinevate makseviiside vahel, sealhulgas krediit- ja deebetkaartide, internetipanga, mobiilimakse ja muude elektrooniliste makseviiside vahel.

Paysera võimaldab ka välisvaluutas makseid ning seda saab kasutada rahvusvahelistel ostudel. Samuti võimaldab Paysera oma kasutajatel saata ja vastu võtta raha ning teha ülekandeid erinevate riikide vahel.

Paysera maksevõimalused on turvalised ning konto on kaitstud kaheastmelise autentimisega ning SSL-krüpteeringuga. Samuti on võimalik kontrollida oma kontot igal ajal ning jälgida oma rahalisi tehinguid Paysera rakenduse või veebilehe kaudu.

Paysera teenuseid saavad kasutada inimesed ja ettevõtted üle maailma ning teenuse kasutamine on väga lihtne ja kasutajasõbralik. Paysera pakub kiireid ja turvalisi makseviise internetis ning on usaldusväärne maksete teenusepakkuja.

Kas Soovite Kasutada Payserat Eesti Kasiinos?

Paysera kasutamine makseviisina Eesti kasiinodes on lihtne, eriti Tonybetis. Lisaks saate 1000 tasuta spinni kasiinosse või 100% sissemakse sportboonust Järgige neid lihtsaid samme alustamiseks:

1. Registreerige Konto Tonybetis emaili või SmartID’ga

  • Külastage Tonybeti veebisaiti.
  • Looge konto emaili või Smart-ID’ga.
  • Täitke konto seadistamiseks vajalikud täiendavad sammud.

2. Sissemakset tehes valige Paysera makselahendus.

3. Nautige Oma Mängukogemust!

Nende lihtsate sammude abil saate hõlpsasti kasutada Payserat oma tehingute jaoks Tonybetis. Nautige probleemivaba mängukogemust ühe populaarseima ja mugavaima makseviisiga Eestis.


Kuni 1000 tasuta spinni uutele mängijatele

4.0

Tervitusboonus 500€

4.5