Populaarsemad mängud

Kodu » Slotid » Populaarsemad mängud

Ei leitud

Siin ei ole midagi, liigu tagasi avalehele

Populaarsemad slotikad kõrge RTP-ga

Populaarsete slotimängude nimekiri võib varieeruda sõltuvalt sellest, millises online-kasiinos ja millises piirkonnas mängitakse. Kuid mõned üldlevinud populaarsed slotimängud online kasiinodes on näiteks: Starburst, Gonzo’s Quest, Mega Moolah, Book of Dead, Fire Joker, Bonanza jt.

Räägime nendest lähemalt:

Starburst

Starburst on üks populaarsemaid mänge online kasiinodes. See on mänguautomaadi mäng, mille on välja töötanud NetEnt. Mängus on 5 rullikut, 3 rida ja 10 võiduliini ning see on tuntud oma särava graafika, lihtsa mängumehaanika ja sagedaste võidukombinatsioonide poolest. Mängus on ka spetsiaalne Starburst Wild sümbol, mis võib laieneda kogu rullikule ja põhjustada tasuta keerutusi. Starburst on saadaval paljudes online-kasiinodes ja on üks enim mängitud mänge, millele pakutakse tasuta keerutusi.

*Starbursti RTP ehk tagasimakse protsent on 96,09%. See tähendab, et pikaajalises perspektiivis makstakse iga 100 euro panuse kohta tagasi keskmiselt 96,09 eurot võitude kujul. See teeb Starburstist ühe kõrgeima RTP-ga mängu online-kasiinodes.

Gonzo’s Quest

Gonzo’s Quest on teine populaarne  mäng, mille on välja töötanud ka NetEnt. Mängus järgitakse seiklusi peategelase Gonzo kaudu, kelle eesmärk on leida kadunud Inka aare. Mängus on 5 rullikut, 3 rida ja 20 võiduliini ning see on tuntud oma innovatiivse mängumehaanika, suurepärase graafika ja võimaluse poolest võita mitmeid järjestikuseid võite.

Gonzo’s Quest sisaldab ka spetsiaalset funktsiooni nimega Avalanche, mis võimaldab võidukombinatsioonide korral võidetud sümbolitel puruneda ja nende asemel langevad uued sümbolid nende kohale. See funktsioon võib põhjustada mitu järjestikust võitu ühe keerutuse ajal. Mängus on ka spetsiaalsed Wild sümbolid, mis võivad põhjustada tasuta keerutusi ja suurendada võitude väljamakseid. Gonzo’s Quest on saadaval paljudes online-kasiinodes ja on üks populaarsemaid mänge tänu oma meelelahutuslikule mängumehaanikale ja võimalusele võita suuri auhindu.

*Gonzo’s Questi RTP ehk tagasimakse protsent on 95,97%. See tähendab, et pikaajalises perspektiivis makstakse iga 100 euro panuse kohta tagasi keskmiselt 95,97 eurot võitude kujul. Gonzo’s Quest on RTP poolest väga konkurentsivõimeline mäng, mis pakub mängijatele suuri võiduvõimalusi.

Mega Moolah

Mega Moolah on üks populaarsemaid ja tunnustatumaid progressiivse jackpotiga mänguautomaadi mänge, mis on tehtud mängude arendaja Microgaming poolt. Mängus on 5 rullikut ja 25 võiduliini ning seda on võimalik mängida erinevate panustega. Mängu teema on inspireeritud Aafrika loodusest, kus näete loomi nagu lõvid, sebrad, elevandid, kaelkirjakud jne.

Mega Moolah sisaldab nelja erinevat progressiivset jackpoti – Mini, Minor, Major ja Mega. Mega jackpot on kõige suurem ning võib ulatuda miljonitesse eurodesse. Jackpoti võitmiseks peavad mängijad jõudma jackpoti vooru, kus nad pööravad jackpoti rattal ja võivad võita ühe neljast jackpotist.

Mängus on ka teisi erifunktsioone, sealhulgas tasuta keerutuste voor, mille saab käivitada kolme või enama hajussümboli ilmumisel rullikutele. Kõik tasuta keerutuste ajal saadud võidud korrutatakse kolmega. Mega Moolah on tuntud oma suurepärase mängukogemuse, suurte võiduvõimaluste ja eriti võimsa jackpoti poolest, mis võib muuta mängija elu igaveseks.

*Mega Moolahi RTP  on üldiselt vahemikus 88,12% kuni 96,98%, sõltuvalt konkreetsest kasiinost ja mänguversioonist. Kui mängijad mängivad Mega Moolahi progressiivset jackpoti versiooni, siis võib RTP olla veidi madalam, kuna osa mängijate panustest läheb jackpoti fondi.

Book of Dead

Book of Dead on populaarne  mäng, mille on välja töötanud mängude arendaja Play’n GO. Mäng sisaldab 5 rullikut, 3 rida ja 10 võiduliini ning seda on võimalik mängida erinevate panustega. Mängu teema on inspireeritud muistse Egiptuse kultuurist ning selle peategelane on seikleja Rich Wilde.

Mängu nimi viitab ajaloolisele tekstile, mida tuntakse kui “surnute raamatut”. Mängus on ka raamatusümbol, mis toimib nii metsikuna kui ka hajussümbolina. Kui mängija saab 3 või enam raamatusümbolit, käivitub 10 tasuta keerutuse voor, kus üks sümbol valitakse juhuslikult laienemissümboliks, mis võib aidata saavutada suuri võite.

Book of Dead on tuntud oma kõrge kvaliteediga graafika ja heliefektide ning suurepärase mängukogemuse poolest. Mäng pakub mängijatele ka võimalust võita suuri võite, eriti kui saavad käivitatud tasuta keerutuste voor koos laienemissümboliga.

*Book of Dead-i RTP  on 96,21%, mis tähendab, et teoreetiliselt saavad mängijad pikema aja jooksul keskmiselt tagasi 96,21% nende panustest. Kui mängija panustab näiteks 100 eurot, siis võib ta pikema aja jooksul oodata keskmiselt umbes 96,21 euro suurust tagasimakset.

Fire Joker

Fire Joker on klassikaline mänguatuomaadi mäng, mille on välja töötanud mängude arendaja Play’n GO. Mäng sisaldab 3 rullikut, 3 rida ja 5 võiduliini. Mängu teema on inspireeritud klassikalistest viljamasinatega seotud motiividest.

Mängu nimetus viitab Fire Jokeri nimelisele tegelaskujule, kes on mängu kõige väärtuslikum sümbol. Fire Joker võib asendada kõiki teisi sümboleid, et aidata saavutada võidukombinatsioone. Mängus on ka erinevad klassikalised sümbolid, nagu puuviljad, kellad ja seitsmed, mis pakuvad erinevaid väärtusi.

Fire Joker on tuntud oma lihtsa mängumehaanika ja kõrge tempo poolest, mis pakuvad mängijatele võimalust võita kiiresti ja lihtsalt. Mäng pakub ka võimalust võita topeltpanuseid ja suurendada võitude suurust, kui mängija saab 2 rullikut täis samu sümboleid.

*Fire Joker’i RTP ehk tagasimakse protsent on 96,15%, mis tähendab, et teoreetiliselt saavad mängijad pikema aja jooksul keskmiselt tagasi 96,15% nende panustest.

Bonanza

Bonanza on populaarne online kasiino slotimäng, mille on välja töötanud mängude arendaja Big Time Gaming. Mäng sisaldab 6 rullikut ja kuni 117,649 võiduliini, mis pakuvad mängijatele palju võimalusi võitmiseks. Mängu teema on inspireeritud kaevandamisest ja otsingutest kulda sisaldavate mägede ja kaevanduste järele.

Mäng sisaldab ka mitmeid erifunktsioone, nagu näiteks võimalus saada tasuta keerutusi, kaskaadi-võidud, wild-sümbolid, boonusmängud ja muud. Bonanza eripäraks on ka Megaways süsteem, mis võimaldab mängijatel saada suure hulga erinevaid võidukombinatsioone.

Mängu boonusfunktsioonide hulka kuulub muuhulgas ka kaevandamise teema ning võimalus saada tasuta keerutusi, kui mängijad saavad sõna “GOLD” kõigi rullikutele. Lisaks on mängus ka kaskaadi-võitude funktsioon, mis võimaldab võitnud sümbolid asendada uute sümbolitega, suurendades seeläbi võimalusi võita järjestikuseid võite.

Bonanza on populaarne tänu oma suurepärasele graafikale, lõbusale teemale ja erinevatele võiduvõimalustele, mis pakuvad mängijatele suurt põnevust ja võimalust võita suuri summasid.

*Bonanza RTP on vahemikus 96% kuni 97%.

Teised populaarsemad slotimängud kõrge RTP-ga:

  1. Ugga Bugga – See on mäng Playtechilt, mille RTP on tervelt 99,07%, mis teeb sellest ühe kõrgeima RTP-ga slotimängu.
  2. Mega Joker – See on NetEnti slotimäng, mille RTP on 99%, kui mängida optimaalse strateegiaga.
  3. Jackpot 6000 – See on veel üks NetEnti slotimäng, mille RTP on 98,86%.
  4. Blood Suckers – See on NetEnti populaarne slotimäng, mille RTP on 98%, mis teeb sellest ühe kõrgeima RTP-ga slotimängu.
  5. Kings of Chicago – See on ka NetEnti mäng, mille RTP on 97,8%. Erinevalt teistest slotimängudest, on see aga video pokkeri ja slotimängu kombinatsioon, kus võidud sõltuvad pokkeri käte moodustamisest.

*Siiski tuleb meeles pidada, et RTP ei taga kindlat võitu ühe konkreetse mängija jaoks, vaid pigem annab ülevaate kogu mängu teoreetilisest väljamaksete protsendist. RTP aitab mängijatel mõista, milline on mängu keskmine väljamakse protsent, kuid lühiajalises perspektiivis võivad võidud olla suuremad või väiksemad kui teoreetiline RTP. Seega, kui mängid slotimänge, siis vali mäng, mis sulle meeldib, mitte ainult RTP põhjal.