Chanz
4.8/5

Chanz

Kuni 100€ boonust ja 300 tasuta spinni!

Kodu » Chanz
Plussid
  • Väljamaksed 7 sekundiga
  • Mängi sõpradega
  • Iga päev võmalus võita tasuta keerutused
  • Väike sissemakse
Miinused
  • Suur boonuse läbimängimise nõue
  • Lisatasu sisse- ja väljamaksmisel

Chanz kasiino on loodud 2015. aastal ning in esimene sotsiaalne kasiino Eestis, kus saad sõpradega või teiste kasutajatega mängida ja pidada duelle. See on eriti atraktiivne funktsioon nende jaoks, kes soovivad kasiinokogemust jagada oma lähedastega.

Chanz kasiinos on näha, kui palju ja kes on kasiinos võitnud ning mida parasjagu su sõbrad mängivad. Lisaks on Chanz kasiinol kõige kiirem väljamakse, mis toimub kõigest 7 sekundiga!

Mänguvalik

Chanz kasiinol on laia valik mänge, sealhulgas populaarseid slotikad, live kasiinod, lauamängud ja palju muud. Mängud on esitatud kvaliteetse graafika ja heli kujul, mis muudab mänguelamuse veelgi nauditavamaks. Kasiino pakub mänge juhtivatelt tarkvaratootjatelt, sealhulgas NetEnt, Microgaming, Play’n GO jt. Pidevalt lisatakse ka uusi mänge.

Chanz pakub kõige paremaid videoslotikaid, mida ühes interneti kasiinos võib leida. Samuti on valikus suur valik jackpoti mänge.

Kaardimängudest on esindatud kõik, kuigi mitte nii suures mahus kui videoslotte. Kaardimänge tuleb otsida läbi otsingumootori, kuna eraldi rubriigis nad ei ole esindatud. Blackjacki valikuid on kümneid, samas Pokkerit, Baccarat ja Ruletti on esindatud vähem.

Spordiennustused Chanz Poolis

Tee spordiennustusi koos oma sõpradega Chanc Poolis. Võid luua privaatne Chanz Pool, kus saate sõpradega panustada ning näha, kes võidab jalgpalli liigas!

Kasutajamugavus

Eraldi rakendus Chanzil ei ole – seda polegi vaja. Chanz kasiino veebileht on “responsive”, mis tähendab, et seda saab mugavalt kasutada ka tahvlis ja nutitelefonis.

Klienditugi

Küsimuste tekkimisel on klienditugi kättesaadav 24/7 läbi vestlusakna, lisaks on võimalus saata e-kiri nende support e-mailile.

Maksemeetodid

Sisse- ja väljamakseid saab teha läbi VISA/Mastercardi ja Skrilli (Swedbank, SEB, LHV, Luminor).

Pane tähele! Nii sissemaksele kui ka väljamaksele lisandub 2,5% lisatasu! Lisaks mitte aktiivsetele kontodele (mitte aktiivne üle aasta) küsitakse “hoolduskulu”, milleks on 5€ iga kuu.

Loe hoolikalt läbi tingumusi ja reegleid!

Minimaalne sissemakse 1€

Minimaalne väljamakse 10€

Boonused ja pakkumised

Chanz interneti kasiino pakub häid boonuseid võrreldes teiste kasiinodega.

Tervitusboonus – uued mängijad saavad kuni 100€ boonusraha ja kuni 300 tasuta keerutust.

Lojaalsusprogramm – Teeni punkte ja täida oma edenemisrida. Iga kord, kui logite sisse, teete sissemakseid, mängite mänge, kutsute sõpru või võidate väljakutseid, teenite punkte. Kui edenemisriba saab täis, saate tasuta keerutusi, tasuta raha või tasuta pileteid loosimisele ja avatare. Välja antud auhindadel ei ole läbimängimise nõudeid.

Igapäevased tasuta keerutused – Chanz kasiino pakub sageli tasuta keerutusi oma mängijatele erinevatel põhjustel. Näiteks võivad mängijad saada tasuta keerutusi uute mängude väljalaskmiseks või kampaaniate käigus. Tasuta keerutused võivad olla seotud konkreetse mänguga või võimaldada mängijatel valida erinevate mängude vahel.

Kampaaniad ja võistlused – Chanz kasiino korraldab regulaarselt erinevaid kampaaniaid ja võistlusi (nt Võidujooks), kus mängijad saavad võita erinevaid auhindu, sealhulgas raha, tasuta keerutusi, reise ja palju muud. Kampaaniad võivad olla seotud konkreetse mängu või pühade ajaga.

Chanz kasiino on kontovaba kasiino, kus saad mängida koos oma sõpradega ning väljamaksed on välkiired (7 sekundit).  Chanz pakub mahlakat tervitusboonust ning lisaks väga tihti jagatakse tasuta keerutusi, millel puuudvad läbimängimise nõuded. Chanzis saad mängida lauamänge, slotikaid ja võtta osa gameshowdest.

Chanz info

Sissemakse meetodid

Kuni 100€ boonust ja 300 tasuta spinni!

5.0
Ausus ja õiglus
5.0
Mängud ja tarkvara
4.0
Boonused ja pakkumised
5.0
Klienditugi
4.8 Hinnang
Uued kasiinod
Tervituspakett kokku 1,600€ boonuste ja 300 tasuta keerutust!
300€ Tervitusboonus
Kuni 500€ 100% boonust
Kuni 300€ ootel Uue kasutaja boonust
200% kuni 1000€ tervitusboonus