Seven Card Stud pokker

Kodu » Seven Card Stud pokker

Ei leitud

Siin ei ole midagi, liigu tagasi avalehele

Seven card stud on klassikaline pokkerimäng, kus mängijad saavad kaarte järjestikku ning peavad panustama pärast iga kaarti. See mäng on sarnane Omaha ja Texas Hold’em pokkeriga, kuid erineb nendest oma reeglite poolest.

Siin on õpetus, kuidas Seven card stud pokkerit mängida:

Terminoloogia:
Ante: Väike kohustuslik panus, mille peavad tegema kõik mängijad enne kaartide jagamist.
Third Street: Esimesed kolm kaarti, mida mängijad saavad. Kaks esimest kaarti on suletud, kolmas kaart on avatud.
Fourth Street: Neljas kaart, mis on avatud.
Fifth Street: Viies kaart, mis on avatud.
Sixth Street: Kuues kaart, mis on avatud.
Seventh Street: Seitsmes ja viimane kaart, mis on suletud.
Showdown: Hetk, mil mängijad näitavad oma kaarte ja selgitatakse välja võitja.

Mängu käik:

 1. Mängu algus: Mäng algab pärast antede panemist ja kaartide segamist. Iga mängija saab kaks kaarti, üks on avatud ja teine suletud.
 2. Third Street: Pärast kaartide jagamist algab panustamisring. Esimesena panustab mängija, kellel on kõige madalam avatud kaart. Seejärel saavad kõik mängijad uue avatud kaardi.
 3. Fourth Street: Pärast panustamisringi saavad mängijad neljanda kaardi, mis on avatud. Panustamisring algab taas, alustades mängijast, kellel on kõige kõrgem kombinatsioon kaartidest.
 4. Fifth Street: Pärast neljandat kaarti saavad mängijad viienda kaardi, mis on samuti avatud. Panustamisring algab taas, alustades mängijast, kellel on kõige kõrgem kombinatsioon kaartidest.
 5. Sixth Street: Pärast viiendat kaarti saavad mängijad kuues kaardi, mis on samuti avatud. Panustamisring algab taas, alustades mängijast, kellel on kõige kõrgem kombinatsioon kaartidest.
 6. Seventh Street: Pärast kuud kaarti saavad mängijad seitsmenda kaardi, mis on suletud. Panustamisring algab taas, alustades mängijast, kellel on kõige kõrgem kombinatsioon kaartidest.
 7. Showdown: Kui panustamisringid on lõppenud, näitavad mängijad oma kaarte ning parima viiekaardilise käega mängija võidab panga. Kui mitu mängijat omavad võrdseid käsi, jagatakse pank nende vahel võrdselt. Seven Card Stud pokkeris on showdown võtmeks, et saada aru, millised kaardid on laual ning milliseid kaarte vastased on juba saanud. Seega, oskus jälgida vastaste käitumist ja kaarte on Seven Card Stud pokkeris oluline.

Kui soovid Seven Card Stud pokkerit mängida, on siin mõned sammud, mida järgida:

Kõik mängijad panustavad panuse alguses pimepanuse (ante) suuruse.
Iga mängija saab kaks kaarti, ühe näoga üles ja teise näoga alla. Nende kaartidega teevad mängijad oma esimese panuse.
Kõigile mängijatele jagatakse veel neli kaarti, igale kaardile järgneb panustamisring. Igal ringil alustab panustamist mängija, kellel on kõige tugevam kaart.
Kõige lõpuks jagatakse igale mängijale viies ja viimane kaart ning toimub viimane panustamisring.
Kui kõik panused on tehtud, siis toimub showdown ja parim viiekaardiline käsi võidab panga.

Seven Card Stud pokker on mäng, kus oskused ja strateegia on olulisemad kui õnn. Mängijad peavad oskama vaadata vastaste kaarte, jälgima nende käitumist ja panustamismustreid.

Siin on mõned strateegiad, mida tasub Seven Card Stud pokkeris jälgida:

 • Alguses tuleks mängida pigem tugevate kaartidega, sest hilisemates ringides võib käsi nõrgemaks muutuda.
 • Kui vastased panustavad suurelt, tuleks mõelda, kas on mõistlik kaasa minna, või pigem loobuda käest.
 • Kui käsi on nõrk, võib olla mõistlik foldida, ehk loobuda käest ja mitte raisata raha panustamisele.
 • Kui oled kindel, et sinu käsi on tugev, siis võid vastaseid provotseerida suurelt panustama ja seejärel nende rahakotist tühjendada.

Seven Card Stud pokkeri reeglid võivad esmapilgul tunduda keerulised, kuid kui oled mõne mängu juba mänginud, on see väga sarnane teistele pokkerimängudele. Proovi Seven Card Stud pokkerit juba täna ja vaata, kui hästi sa oskad vastaste käitumist lugeda ja enda strateegiat rakendada.

Parima kasiino Seven Card Stud pokkeri mängimiseks